HOTEL MANO

Rreth nesh

ABOUT US

Vendi perfekt per
arratisjen e rradhes

I ndodhur në Sarandë, 400 metra nga plazhi kryesor i Sarandës, Hotel Mano ka akomodim me kopsht, parkim privat falas, një tarracë dhe një bar. Me WiFi falas, ky hotel me 3 yje ofron shërbim në dhomë dhe recepsion 24 orë. Disa njësi në pronë kanë një oborr spanjol me pamje nga deti.

Prenoto Tani
Parking Falas
  Wifi Falas
   Bar
    Dhoma Familjare
    Nje mikpritje e paharrueshme
    Gjithmonë!

    Deshmi

    John
    Zelanda e re

    Lehtë për t'u gjetur nëse del nga terminali i trageteve (rreth 50 m larg). Stafi ishte i dobishëm dhe gjithçka ishte e pastër dhe e rregullt. Mëngjesi i mirë dhe vendndodhja e shkëlqyer. Pamja e ballkonit mbi qytetin/qytetin dhe gjirin është diçka që ia vlen të shikohet veçanërisht në mbrëmje - nuk ka ashensor por ngjitni shkallët. Zonë e madhe e banjës.

    Guilherme
    Brazil

    I gjithë stafi ishte i shkëlqyeshëm, ata bënë gjithçka për të ndihmuar. Ata sollën bagazhin e gruas sime në dhomën tonë edhe pse kjo nuk ishte e nevojshme dhe na ndihmuan me një telefonatë në firmën e qirasë së makinave, unë nuk flas shqip. Dhoma jonë ishte krejtësisht e pastër dhe pamja mbi gjirin ishte e mrekullueshme.

    Allister
    United Kingdom

    Pamje fantastike mbi port. Vend shumë i mirë me një bar të mirë ngjitur dhe një plazh të qetë pak larg. Gjëja më e mirë në lidhje me hotelin është stafi i cili ishte jashtëzakonisht i dobishëm dhe miqësor. Nuk mund ta rekomandoj mjaftueshëm këtë hotel dhe na pëlqeu aq shumë sa e zgjatëm qëndrimin tonë me një natë.

    Hotel Mano © 2023 Te drejtat e autorit     Mundesuar Nga