Na zgjidhni një herë dhe do të na zgjidhni gjithmonë.

HOTEL MANO

ABOUT US

Vendi perfekt per
arratisjen e rradhes

I ndodhur në Sarandë, 400 metra nga plazhi kryesor i Sarandës, Hotel Mano ka akomodim me kopsht, parkim privat falas, një tarracë dhe një bar. Me WiFi falas, ky hotel me 3 yje ofron shërbim në dhomë dhe recepsion 24 orë. Disa njësi në pronë kanë një oborr spanjol me pamje nga deti.

Learn more

Facilities

Parking Falas
  Wifi Falas
   Bar
    Dhoma Familjare

    Dhomat

    Deshmi

    John
    Zelanda e re

    Lehtë për t'u gjetur nëse del nga terminali i trageteve (rreth 50 m larg). Stafi ishte i dobishëm dhe gjithçka ishte e pastër dhe e rregullt. Mëngjesi i mirë dhe vendndodhja e shkëlqyer. Pamja e ballkonit mbi qytetin/qytetin dhe gjirin është diçka që ia vlen të shikohet veçanërisht në mbrëmje - nuk ka ashensor por ngjitni shkallët. Zonë e madhe e banjës.

    Guilherme
    Brazil

    I gjithë stafi ishte i shkëlqyeshëm, ata bënë gjithçka për të ndihmuar. Ata sollën bagazhin e gruas sime në dhomën tonë edhe pse kjo nuk ishte e nevojshme dhe na ndihmuan me një telefonatë në firmën e qirasë së makinave, unë nuk flas shqip. Dhoma jonë ishte krejtësisht e pastër dhe pamja mbi gjirin ishte e mrekullueshme.

    Allister
    United Kingdom

    Pamje fantastike mbi port. Vend shumë i mirë me një bar të mirë ngjitur dhe një plazh të qetë pak larg. Gjëja më e mirë në lidhje me hotelin është stafi i cili ishte jashtëzakonisht i dobishëm dhe miqësor. Nuk mund ta rekomandoj mjaftueshëm këtë hotel dhe na pëlqeu aq shumë sa e zgjatëm qëndrimin tonë me një natë.

    Nje mireseardhje e paharrueshme
    Gjithmone!

    RESTAURANT

    Shijoni te vecanten

    Hotel Mano është i specializuar në ushqime të shijshme me përbërës të freskët dhe përgatitje mjeshtërore nga ekipi i kuzhinës së Hotel Mano. Pavarësisht nëse po porositni një vakt me shumë pjata ose po merrni një pije dhe pica në bar, atmosfera e rastësishme, por e pasur, e bën atë të përsosur për të ngrënë me miqtë, familjen, klientët dhe bashkëpunëtorët e biznesit.

    Shikoni Me Shume
    Hotel Mano © 2023 Te drejtat e autorit     Mundesuar Nga